+48 22 423 06 12 info@insee.pl

Zespół

Poznaj nasz Zespół

 • Krzysztof-Aszkielowicz

  Z branżą IT związany od 2000 roku. Doświadczenie jako programista i analityk zdobywał projektując i wdrażając systemy informatyczne różnego formatu w tym m.in. portale i sklepy internetowe oraz aplikacje typu ERP służące do zarządzania przedsiębiorstwem. W portfolio jego realizacji znajdują się m.in. systemy tworzone przy współpracy z międzynarodowymi partnerami z branży turystycznej.

  Wielokrotnie występował w roli eksperta na łamach mediów branżowych.

  Obecnie zarządza zespołem wdrożeniowym w spółce InSee, szkoląc i rozwijając jego kompetencje. Jako konsultant specjalizuje się w bezpieczeństwie aplikacji biznesowych oraz efektywności planów marketingowych funkcjonujących w firmach opartych o model Marketingu Sieciowego (MLM).

  Krzysztof Aszkiełowicz

  President

 • Tomasz Kopera

  Absolwent Politechniki Warszawskiej, w latach 2002-2008 współpracował z agencjami interaktywnymi jako niezależny projektant interfejsów aplikacji, stron internetowych oraz materiałów marketingowych. Aktywnie wykorzystuje swoje zamiłowania do psychologii społecznej w realizowanych projektach.

  W InSee odpowiada za strategię rozwoju spółki oraz działania marketingowe i sprzedażowe. Autor publikacji o tematyce MLM na łamach prasy branżowej. Doradca w zakresie planowania projektów typu start-up ze szczególną specjalizacją w przedsięwzięciach wykorzystujących model marketingu sieciowego.

  Prywatnie miłośnik dobrej kuchni i pasjonat zagadnień związanych z rozwojem osobistym.

  Tomasz Kopera

  Vice President

 • igor-insee-zespol

  „Jak nie dowieziesz to Cię rozjadę” – nic dodać nic ująć. Konsekwentny, wszechstronny, ambitny realista. Odpowiada za to, żeby się kręciło.

  W InSee Igor zajmuje się sprzedażą oraz zarządza projektami, dzięki czemu firma może stale się rozwijać i zmierzać we właściwym kierunku. Poza tym jest łowcą talentów, dzięki niemu w nasze szeregi wstępują same fantastyczne osoby!

  W przerwach między negocjowaniem umów a przeglądaniem aplikacji zajmuje się piciem pysznej kawy i zabawą z Muffym. W wolnym czasie jest smakoszem kuchni włoskiej i zapalonym piłkarzem.

  Igor

  Business Development Manager

 • Michał

  Michał to pierwszy i najdłuższy stażem członek zespołu InSee i to właśnie on wspólnie z Zarządem tworzył fundamenty firmy. Perfekcjonizm, estetyka, użyteczność – to chyba najbardziej pasujące określenia do rozwiązań projektowanych przez Michała. Jego podejście do pracy cechuje bezkompromisowość w stosunku do jakości efektu końcowego. Michał jest typem pasjonata i wizjonera – potrafi od zera stworzyć gotową wartość według autorskiego pomysłu. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej.

  Prywatnie wielki fan marki Apple, o czym niejednokrotnie miał okazję przekonać się cały zespół InSee.

  Michał

  Lead Software Engineer

 • Kamil

  Kamil to odpowiedzialny i bardzo dobrze zorganizowany filar zespołu InSee. Jego charakter ma bezpośrednie odzwierciedlenie w jakości kodu, który tworzy. Być może to właśnie dlatego jego rozwiązania uznawane są w zespole za bardzo przejrzyste, elastyczne i przemyślane. Bez wątpienia jego atutem jest umiejętność dokładnej analizy przed podjęciem prac; zdolny do indywidualnej realizacji projektu jednak bardzo lubiany w zespołach, w których przyszło mu do tej pory funkcjonować.

  Kamil często dociera do biura na rowerze, co jest jego pasją i sposobem na omijanie miejskich korków. Śledzi także z zaciekawieniem co dzieje się na boiskach piłkarskich, zarówno w telewizji jak i na stadionach.

   

  Kamil

  Senior PHP Developer

 • Jakub

  Kuba jest niezwykle ambitnym i nie bojącym się wyzwań programistą. W imię rozwoju podejmuje się najtrudniejszych elementów w projektach realizowanych przez jego zespół. Kubę cechuje duża samodzielność i analityczne podejście do problemów. Wyróżnia go także zamiłowanie do tworzenia aplikacji na platformę Android.

  Jego wyjątkowe poczucie humoru to nieodłączny element zespołowej atmosfery, dzięki czemu każdy, nawet przeciętny dzień zamienia w najlepszy dzień w firmie.

   

  Jakub

  Senior PHP Developer

 • Paweł

  Jeśli mówi, to robi – słowny, sumienny i punktualny. Niewątpliwie mocną stroną Pawła jest jego pracowitość i determinacja w szukaniu rozwiązań. Każdy dzień rozpoczyna solidną dawką czarnej kawy w magicznym kubku InSee. Jego entuzjazm do życia przejawia się w często wypowiadanym, ulubionym sformułowaniu: „będzie git!”.

  Nasi Klienci znają go jako nieustępliwego w udzielaniu odpowiedzi na zgłoszenia wysyłane poprzez helpdesk.

  Paweł

  PHP Developer

 • emil-insee-www

  Emil, dołączając do naszego zespołu, przybył do nas aż z Suwałk. Jest wiecznie uśmiechniętym, pozytywnie nastawionym do życia programistą. Zawsze gotowy do zaserwowania zespołowi porządnej dawki czarnego, abstrakcyjnego humoru.
  Swój wolny czas dzieli na treningi Zumby, którą ćwiczy razem ze swoją dziewczyną, oraz levelowanie postaci w Diablo.

  Emil

  PHP Developer

 • Przemek-205x230

  Przemek – programista, którego jednym z celów jest rozwój osobisty. Specjalizuje się w Backendzie. Otwarty na nowe rozwiązania i technologie. Wolne chwile stara się wykorzystywać jak najbardziej sportowo. Wypady na Orlik czy na Hale są na porządku dziennym.

  Przemek

  PHP Developer

 • Emil-205x230

  Emil to osoba która nie boi się nowych wyzwań, cierpliwie oraz konsekwentnie dąży do realizacji zamierzonego celu. Pochodzi z niewielkiego miasta Lubartów. Cechuje go opanowanie i poważne podejście do wykonywanych zadań. Pasjonat nowych technologii wytwarzania oprogramowania. Interesuje się również nowinkami ze świata IT.

  Emil

  PHP Developer

 • Kuba-205x230

  Jakub – ambitny programista chociaż uparty. Codziennie rano wyznaje zasadę „No Coffee No Workee”. W wolnych chwilach lubi postrzelać z broni pneumatycznej, natomiast wieczorem strzela już tylko z shakera egzotyczne i kolorowe drinki rozwijając wiedzą barmańską.

  Jego idealne środowisko pracy to wygodny fotel i dobry secik muzyki klubowej. Pracując uwielbia stosować najnowsze technologie i usprawnienia, ponieważ wie, że powiew świeżości kieruje firmę ku sukcesom.

  Jakub

  PHP Developer

 • konrad-205x230

  Konrad to pomysłowy, pełen zapału i jednocześnie wygadany programista.
  Programowaniem zainteresował się już w gimnazjum, od zawsze pragnął doskonalić swoje umiejętności w gronie najlepszych. Z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań, dzięki którym może się rozwijać. Na co dzień dąży do automatyzacji, która pozwala na sprawne wykonywanie nawet najtrudniejszych zadań.

  Wolny czas chętnie spędza ze znajomymi, zarówno na kręglach, bilardzie, jak i grając w FIFĘ. Lubi też spędzać czas aktywnie na siłowni, a zimą na łyżwach.

  Konrad

  PHP Developer

 • Michał

  Michał to chodząca burza pomysłów. Jego kreatywność powinna przybrać symbol nieskończoności, wizje przekłada na rzeczywistość, czego efektem jest portfolio zadowolonych Klientów InSee oraz koncepcja wizerunku naszej marki. Nieszablonowy, błyskotliwy, posiadający duże pokłady energii. Wszelkie nadwyżki z powodzeniem rozładowywuje poświęcając się pasji do motoryzacji i towarzyskich spotkań.

  Michał

  Art Director

 • Kaja Karkoszka

  Kaja jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną, poukładaną, asertywną – doskonale potrafi planować i organizować pracę swojego zespołu. Jej dodatkowym atutem jest wyczucie estetyki, które przekłada się na wysoką jakość wszelkich prac wychodzących spod jej skrzydeł. Asertywna, zdecydowana i potrafiąca doradzać Klientom przede wszystkim w zakresie wizerunku i funkcjonalności, jest jednocześnie jedną z pierwszych osób, jakie pojawiły się w zespole InSee.

  Autorka pomysłu wprowadzenia do firmowego otoczenia żywej maskotki w postaci rudowłosego Muffiego, którego część naszych Klientów miała okazję już poznać.

  Kaja

  Account Manager

 • Piotr

  Piotrek to osoba zmierzająca z duchem czasu – łowca nowinek technologicznych, które aktywnie wdraża do swojego warsztatu pracy. Jego rozwojowa osobowość już od kilku lat wspomaga także rozwój całej firmy. Autorytet w dziedzinie webdesignu. Lubi dzielić się wiedzą. W pracy nakręcają go wyzwania, którym stara się sprostać poświęcając od czasu do czasu także część życia nocnego.

  Prywatnie uwielbia sport – zimą narty, latem kite. Piłka nożna bez względu na porę roku.

  Piotr

  Senior Web Developer

 • Michał

  Pracowity i zawsze uśmiechnięty, miłośnik nowych technologii. Michał to typ samouka, nie lubi nudy, chętnie więc wykorzystuje każdą sposobność do nauczenia się czegoś nowego, wdrażania nieszablonowych rozwiązań. Koledzy z zespołu uważają go jako osobę, na której można polegać, na co zapracował konsekwentnie przez ostatnie lata spędzone w InSee.

  Nigdy nie odmówi udziału w dobrej zabawie pod każdą postacią.

   

  Michał

  Web Developer

 • olga-insee-zespol

  Bez niej nasze biuro byłoby latającym kawałkiem chaosu. Pilnuje, żeby rzeczy wydarzały się na czas, studzi zapędy dostawców – niezastąpiona pomoc dnia codziennego.

  Olga ma bezpośredni wpływ na integrację naszej firmy – to ona odpowiada za organizację wspólnych wypadów na piwo czy kręgle oraz dłuższych wyjazdów poza miasto. To dzięki niej wracamy z nich pozytywnie naładowani i gotowi do dalszej pracy. Gdyby nie ona firmową Wigilię spędzalibyśmy przy papierowych talerzykach ;)

  Jej anielska cierpliwość sprawia, że może pracować w jednym pokoju nawet z naszym Art Directorem!

  Olga

  Office Manager

 • ela-insee-4

  Zawiłości księgowo-podatkowe nie mają przed nią tajemnic. Strażnik porządku finansowego firmy. Godna zaufania, ze spokojem można powierzyć jej odpowiedzialną funkcję prowadzenia ksiąg rachunkowych i sporządzania sprawozdań finansowych. Ela wnosi dużo pozytywnej energii i optymizmu do naszego zespołu.

  Po godzinach, pomiędzy wyprawami do ciepłych krajów, jest prawdziwą miłośniczką psów, z zaangażowaniem pomaga bezdomnym zwierzakom i opiekuje się trzema własnymi czworonogami.

  Elżbieta

  Accountant

KLIENCI
 • labone-logo
 • livioon-logo
 • nsp-logo2
 • logo
 • Duo Life
 • happyco
 • wellU_transparent
 • Lambre Groupe International
 • lonjivita
 • LiV
 • beauty-logo
 • logo-tria
 • 52FEFF33-72E1-4143-8FF2-8E8420BA747B-1
 • logo
 • organiclife-logo
 • Logo_Just.svg
 • Logo Akademia Osiągnięć
 • PGN Rubicon
 • gold
 • Earth Power International

PODAJ DANE, ODDZWONIMY: