Akademia Osiągnięć

Akademia Osiągnięć Wróc do listy klientów

Model dystrybucji: Program Partnerski Zobacz więcej ›

Branża: Szkolenia

Opis:

Z pasji do rozwoju osobistego powstała Akademia Osiągnięć czyli projekt szkoleniowy prowadzony pod wodzą Marka Waberskiego, przedsiębiorcy i praktyka biznesowego, który przez 17 lat pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego jedną z największych sieci sprzedaży produktów finansowych w Polsce. Jednym z elementów Akademii Osiągnięć jest Klub Rozwoju Osobistego RO-Partners czyli pierwszy w Polsce wielopoziomowy program partnerski, którego celem jest wykorzystanie nowoczesnych narzędzi internetowych do promowania i budowania społeczności skupionej na idei rozwoju osobistego.

Elementy charakterystyczne wdrożenia

Wdrożenie systemu informatycznego dla Akademii Osiągnięć wymagało od nas przede wszystkim zbudowania dedykowanego Modułu Szkoleń  służącego do zarządzania sprzedażą biletów na wydarzenia organizowane przez Akademię.

Moduł Szkoleń pozwala na:

  • Zarządzanie bieżącą ofertą szkoleniową
  • Definiowanie różnych typów biletów na wydarzenie
  • Automatyczne generowanie biletów w formie PDF zawierających indywidualne QR kody
  • Generowanie list obecności
  • Kategoryzację tematyczną szkoleń


Integracja z Facebookiem

Z modułem szkoleń połączone są także narzędzia służące do ich promocji w tym także możliwość dzielenia się informacją o każdym szkoleniu na Facebooku z zaszytym linkiem polecającym – dzięki temu każdy uczestnik programu partnerskiego może w prosty i szybki sposób promować wybrane szkolenia wśród swojej sieci znajomych.

Kody rabatowe

Aby jeszcze skuteczniej rozwijać społeczność RO-Partners, jej obecni członkowie mają możliwość generowania kodów rabatowych (bezterminowych lub z terminem ważności) o maksymalnej wartości 10% oraz rozsyłania ich bezpośrednio z systemu do swoich znajomych. Jeśli kod rabatowy zostanie użyty, prowizja za dany zakup zostanie naliczona „właścicielowi” kodu.

Wirtualne Sklepy dla Partnerów

Prowadzenie sprzedaży szkoleń przez uczestników programu partnerskiego jeszcze nigdy nie było tak proste – specjalnie dla Akademii Osiągnięć  przygotowaliśmy mechanizm, dzięki któremu każdy partner zyskał własny Wirtualny Sklep w wybranej przez siebie subdomenie. Wysyłając link do tego sklepu swoim znajomym partnerzy uzyskują prowizję z każdego zakupu zrobionego przez ich sklepy. To proste i łatwe w użyciu narzędzie jest jednocześnie motorem napędowym sprzedaży!

Pozyskiwanie nowych osób przez treści zewnętrzne

Autor Akademii Osiągnięć był także pomysłodawcą unikalnego modułu promocyjnego stworzonego specjalnie na potrzeby tego projektu – mowa o tzw. „Linkach Zewnętrznych”. Koncepcja tego modułu zakłada wykorzystanie potencjału dowolnej treści opublikowanej w Internecie do pozyskania nowego członka społeczności RO-Partners. Administrator systemu dodaje na listę dowolny link, np. do firmowego facebooka, ciekawej książki czy artykułu o rozwoju osobistym – link ten zostaje odpowiednio zaszyfrowany przez system w taki sposób, że każdy partner otrzymuje jego indywidualną wersję. Wysyłając go do swojego znajomego powoduje on, że taka osoba zostaje na 90 dni przypisana w strukturze poleceń. Jeśli w tym czasie osoba, która odwiedziła link będzie chciała dokonać zakupu szkolenia, partner, który zachęcił ją do kliknięcia w link otrzyma z prowizję z tytułu tego zakupu.

Bannery partnerskie

Jak na prawdziwy program partnerski przystało, RO-Partners wykorzystuje także rozbudowany moduł bannerów partnerskich. Do każdego szkolenia administracja publikuje zestaw bannerów promocyjnych w różnych rozmiarach. Partnerzy mogą w prosty sposób pobrać kod HTML odpowiedzialny za wyświetlenie konkretnego bannera na ich stronach internetowych i blogach. Po kliknięciu w tak opublikowany banner osoba przekierowywana jest poprzez link partnerski na stronę docelową szkolenia. Prowizja z tak dokonanego zakupu naliczana jest osobie, która opublikowała banner.

Projekt programu partnerskiego realizowany wspólnie z Akademią Osiągnięć jest nieustannie rozwijany – jego hasła przewodnie to „pełna automatyzacja” oraz „promocja internetowa” – wokół tych idei optymalizowane są procesy biznesowe oraz wymyślane i udostępniane kolejne narzędzia dla partnerów.

Zakres wsparcia w projekcie:

  • Analiza przedwdrożeniowa, prace koncepcyjne oraz wdrożenie systemu informatycznego iStruct
  • Świadczenie obsługi powdrożeniowej

Pozostali klienci działający w modelu dystrybucji Program Partnerski :

PODAJ DANE, ODDZWONIMY: