+48 22 423 06 12 info@insee.pl

DuoLife

DuoLife Wróc do listy klientów

Model dystrybucji: Multi-Level Marketing (MLM) Zobacz więcej ›

Branża: Suplementy Diety

Opis:

„Przez ostatnie 20 lat rozdałem tysiącom osób w całej Polsce wiele milionów złotych. Dziś mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa na prezentację wyjątkowego biznesu – DuoLife” – tak jeszcze przed startem zapowiadał ten projekt p. Ryszard Rembiszewski, znany Polakom jako prowadzący LOTTO.

Elementy charakterystyczne wdrożenia

DuoLife to uosobienie perfekcjonizmu. Bardzo zaangażowany zespół ze strony Klienta spowodował, że mogliśmy wspólnie skupić się na dopracowaniu najistotniejszych procesów biznesowych i ich odzwierciedlenia w aplikacji. Jednym z nich jest rejestracja nowych członków Klubu DuoLife – przykładowy link partnerski: http://admin.myduolife.com

Wirtualny Portfel

Screen Shot 2014-07-22 at 13.08.12DuoLife to także projekt, który jako jeden z pierwszych posiadał wdrożony moduł wewnętrznego Wirtualnego Portfela. Dzięki niemu cała prowizja zarobiona w systemie wynagrodzeń przelewana jest na wirtualny rachunek Klubowicza i to on sam decyduje o tym w jakim momencie i jaką kwotę chciałby wypłacić na swoje konto bankowe.  Wirtualny Portfel to także narzędzie płatnicze – robiąc zakupy w sklepie DuoLife może część kwoty opłacić wykorzystując środki zgromadzone w portfelu.

Autowysyłka

Kolejnym ciekawym modułem systemu DuoLife jest Autowysyłka – dzięki niej Klubowicze mogą ustawiać zlecenie stałe złożenia comiesięcznego zamówienia, co w połączeniu z płatnością za to zamówienie za pomocą  Wirtualnego Portfela stanowi skuteczne narzędzie do zwiększania stabilności sprzedaży i odnawialności zamówień.  Informacja o posiadaniu autowysyłki została naniesiona na matryce kariery i pasywną aby ułatwić zarządzanie i pracę ze strukturami.

Kreator Motywacji

Screen Shot 2014-07-22 at 12.43.47Na drodze rozwoju projektu powstała koncepcja tzw.”Kreatora Motywacji” czyli narzędzia do samodzielnego tworzenia programów motywacyjnych w oparciu o parametryzowane kryteria związane z zakupami, sprzedażą i pozyskiwaniem nowych klubowiczów. Elementem Kreatora Motywacji jest także samodzielne definiowanie nagród rzeczowych i finansowych. Uzyskiwanie tych drugich połączone jest z modułem Wirtualnego Portfela – spełnienie warunków określonych w kreatorze powoduje automatyczne zasilenie portfela środkami zdefiniowanymi w ramach nagrody.

 

galeria-uslug-logoCiekawostką jest także fakt, że DuoLife jest drugim biznesem typu MLM w dorobku jego właścicieli. Pierwszy z nich, Galeria Usług, to multiplatforma , będąca jednym z największych alternatywnych kanałów sprzedaży usług w Polsce. DuoLife jest projektem komplementarnym, połączonym ideowo i częściowo także technologicznie z Galerią Usług.

Zakres wsparcia w projekcie:

  • Dostarczenie systemu informatycznego iStruct oraz świadczenie obsługi powdrożeniowej
  • Doradztwo w zakresie operacyjnym i strategicznym

Pozostali klienci działający w modelu dystrybucji Multi-Level Marketing (MLM) :

PODAJ DANE, ODDZWONIMY: