DuoLife

DuoLife Wróc do listy klientów

Model dystrybucji: Program Partnerski Zobacz więcej ›

Branża: Suplementy Diety

Opis:

DuoLife jest firmą, której wizja wyjścia z Polski na świat – z naturalnymi produktami wspierającymi ludzkie zdrowie – bardzo szybko stała się rzeczywistością. DuoLife S.A. to dynamicznie rozwijający się biznes, w który zaangażowanych jest już kilkadziesiąt tysięcy, osób zarówno w Europie, jak i poza granicami Starego Kontynentu.

DuoLife to uosobienie perfekcjonizmu. Niezwykle zaangażowany zespół ze strony Klienta spowodował, że mogliśmy skupić się wspólnie na dopracowaniu najistotniejszych procesów biznesowych i ich odzwierciedleniu w aplikacji.

Elementy charakterystyczne wdrożenia

Wirtualny Portfel

DuoLife to także projekt, który jako jeden z pierwszych wdrożył moduł wewnętrznego Wirtualnego Portfela. Dzięki niemu cała prowizja zarobiona w systemie wynagrodzeń przelewana jest na wirtualny rachunek Klubowicza i to on sam decyduje w jakim momencie oraz jaką kwotę chciałby wypłacić. Wirtualny Portfel to także doskonałe narzędzie płatnicze – robiąc zakupy w sklepie DuoLife Klubowicz może część kwoty opłacić, wykorzystując w tym celu środki zgromadzone w portfelu.

Kreator Motywacji

Na drodze rozwoju projektu powstała koncepcja tzw. „Kreatora Motywacji” czyli narzędzia, umożliwiającego Klientowi samodzielne tworzenie programów motywacyjnych w oparciu o parametryzowane kryteria związane z aktywnością Klubowiczów, tj.: zakupami, sprzedażą i pozyskiwaniem nowych Klubowiczów. Elementem „Kreatora Motywacji” jest także samodzielne definiowanie nagród rzeczowych i finansowych. Uzyskiwanie tych drugich połączone jest z modułem Wirtualnego Portfela – spełnienie warunków określonych w Kreatorze powoduje automatyczne zasilenie portfela środkami zdefiniowanymi w ramach nagrody.

Zakres wsparcia w projekcie:

  • Dostarczenie systemu informatycznego iStruct oraz świadczenie obsługi powdrożeniowej
  • Doradztwo w zakresie operacyjnym i strategicznym

Pozostali klienci działający w modelu dystrybucji Program Partnerski :

PODAJ DANE, ODDZWONIMY: