+48 22 423 06 12 info@insee.pl

PGN Rubicon

PGN Rubicon Wróc do listy klientów

Model dystrybucji: Program Partnerski Zobacz więcej ›

Branża: Kawa i Herbata

Opis:

PGN Rubicon to bez wątpienia projekt, który powstał z pasji do network marketingu. Jego hasło „Dystrybutorzy Dystrybutorom” doskonale oddaje atmosferę, zasady i sposób konstrukcji tego biznesu. Osadzenie modelu MLM na ogromnym rynku kawy okazało się bardzo trafionym pomysłem – PGN Rubicon już pierwszego dnia swojej działalności sowicie wynagrodził Partnerów, którzy zdecydowali się zaangażować w dystrybucję.

Elementy charakterystyczne wdrożenia

Ciekawym elementem systemu informatycznego przygotowanego dla PGN RUBICON jest możliwość rabatowania zakupów startowych w trakcie rejestracji nowych Partnerów. Wymogiem rejestracji jest złożenie i opłacenie zamówienia na zestaw startowy – w momencie, gdy Sponsor jest zalogowany w swoim Wirtualnym Biurze oraz rejestruje nową osobę, może on wykorzystać swój rabat (skumulowaną prowizję) na obniżenie ceny startera osoby rejestrowanej.

Pierwszy dzień, w którym system PGN RUBICON został pokazany światu był dniem poważnego testu użyteczności, wydajności i przyjazności naszej aplikacji. Premiera odbyła się w kilkuset osobowym gronie podczas oficjalnej gali otwierającej firmę. Tuż po jej zakończeniu, zdecydowana większość uczestników rzuciła się do swoich komputerów, komórek, tabletów w celu dokonania rejestracji. Na szczęście zdaliśmy ten egzamin, co umożliwiło firmie PGN RUBICON płynny start bez niespodzianek.

Zakres wsparcia w projekcie:

  • Dostarczenie systemu informatycznego iStruct oraz świadczenie obsługi powdrożeniowej
  • Opracowanie i wdrożenie firmowej strony internetowej (przy współpracy z agencją interaktywną ViewOne)
  • Doradztwo i rekomendacja najlepszych praktyk branżowych

Pozostali klienci działający w modelu dystrybucji Program Partnerski :

PODAJ DANE, ODDZWONIMY: