Jak działamy

WIELKI START

WSTĘPNE
ROZPOZNANIE

W trakcie pierwszego kontaktu opowiadasz nam o swoim projekcie, jego wizji oraz o tym, czego Twoim zdaniem na tym etapie potrzebujesz. Naszym zadaniem jest pełne zrozumienie Twojej koncepcji i weryfikacja wszystkich założeń.

DOPRACOWANIE IDEI

Na tym etapie wspólnie dopracowujemy Twój pomysł, wtłaczamy w niego swój know-how, podpowiadamy rozwiązania, kontaktujemy Cię z właściwymi osobami.

Nakreślenie potrzeb

Krystalizujemy zakres funkcjonalności oprogramowania dla Ciebie, ale to nie wszystko. Możemy wesprzeć Twój projekt także w: opracowaniu planu kariery, przygotowaniu koncepcji marketingowej, stworzeniu bądź zmianie wizerunku, obsłudze prawnej pod kątem regulaminów i umów dystrybutorskich, zakupie mediów branżowych.

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

Dopiero teraz, gdy już otrzymałeś od nas całkiem za darmo zestaw cennych wskazówek, pomysłów i kontaktów, stoisz przed podjęciem decyzji o formalnym nawiązaniu współpracy. Potem już nic nie będzie takie same…

WDROŻENIE PROJEKTU

Na tym etapie masz możliwość przekonania się, że to o czym mówiliśmy we wstępnych rozmowach potwierdza się: pracujemy sprawnie, rzetelnie, skutecznie i dotrzymujemy zobowiązań w zakresie wszystkich działań, co do których umówiliśmy się na etapie 3.

TESTOWANIE I EWALUACJA

Twój feedback jest dla nas wyznacznikiem poprawności wykonanej pracy. Innymi słowy w tym momencie okazuje się, czy to o czym mówiłeś jest dokładnie tym, co od nas otrzymałeś. Jest to czas, w którym możemy dokonywać wymaganych korekt, aby w 100% dopasować efekt do wcześniej określonej wizji.

I wreszcie przyszedł upragniony moment startu – od tej chwili nie robisz już nic tylko obserwujesz rosnące słupki sprzedaży… Jeśli tak myślisz, jesteś w błędzie! Czeka Cię jeszcze dużo pracy nad tym, aby projekt nabrał tempa. Doskonałe narzędzia i wysokiej jakości profesjonalne wsparcie są nieocenione, jednak nie zrobią za Ciebie wszystkiego. Życzymy powodzenia i zapraszamy do odnoszenia wspólnych sukcesów!

Chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się
KLIENCI
  • livioon-logo
  • nsp-logo2
  • logo
  • wellU_transparent
  • organiclife-logo

PODAJ DANE, ODDZWONIMY: