Multi-Level Marketing (MLM)

Multi-Level Marketing (MLM)

Wykorzystaj Potęgę Marketingu Wielopoziomowego (MLM)

Multi-Level Marketing, Marketing Sieciowy, Network Marketing, Social Commerce – te wszystkie określenia mówią o jednym, wyjątkowym modelu biznesowym, który rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Wykorzystaj potęgę marketingu wielopoziomowego do sprzedaży swoich produktów lub usług!


Dlaczego Warto?mlm

Multi-Level Marketing to model dystrybucji zakładający zakupy z polecenia. Jego rozwojowi sprzyja wielka popularność wszelkiego rodzaju sieci społecznościowych. W dobie Internetu i dostępu do nowych technologii, MLM stwarza niepowtarzalną okazję do organizacji skutecznej sprzedaży w bardzo przewidywalnym modelu kosztowym.

Łatwa skalowalność geograficzna czyni z modelu MLM biznes o bardzo dużym potencjale wzrostu!

Jakie Produkty / Usługi?

W dzisiejszych czasach w modelu MLM sprzedawana jest cała gama produktów i usług. Najbardziej popularne z nich to wciąż perfumy, kosmetyki i suplementy diety, choć na rynku zdarzają się także takie innowacje jak e-papierosy, wycieczki czy żywność ekologiczna. W zależności od produktu, jego ceny i powtarzalności w użyciu, współczesne biznesy typu MLM przyjmują charakter bardziej konsumencki lub pro-sprzedażowy.

Korzyści ze Współpracy z InSee:

 • Kompleksowe wsparcie przy uruchamianiu nowego projektu – wszystkie potrzebne usługi w jednym miejscu
 • Stabilne i przetestowane oprogramowanie zdolne dopasować się do każdych wymogów i założeń – elastyczność i spokojny sen
 • Zespół z doświadczeniem w projektach międzynarodowych różnej skali – wysoki potencjał wzrostu
 • Ugruntowane doświadczenie potwierdzone szerokim portfolio wdrożeń oraz specjalizacja branżowa – wiarygodność w oczach współpracowników
 • Pewność, że każde pieniądze  zainwestowane w biznes przynoszą maksymalny zwrot i pomagają wynieść go na kolejny poziom
 • Nowoczesne rozwiązania budujące innowacyjny wizerunek Twojej firmy – zwiększenie skuteczności rekrutacji

“Ten model sprzedaży (MLM – Multi Level Marketing, czyli marketing wielopoziomowy, zwany też sieciowym) w ostatnich kryzysowych latach stał się najbardziej dynamiczną na świecie formą handlu, mnożąc obroty w tempie 15-20% rocznie.”

„InSee to młody, a zarazem bardzo doświadczony zespół. Oferta, jaka została nam przedstawiona, została całkowicie dopasowana do naszych potrzeb. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą InSee i polecamy korzystanie z usług tej firmy.”

Tomasz Jagielski - Prezes Zarządu e-nnova Sp. z o.o.

Na jakim etapie rozwoju znajduje się Twój projekt ?

Start-Up Istniejąca firma

Chcesz Uruchomić Firmę w Modelu Marketingu Wielopoziomowego ?

+48 22 423 06 12

lub Wypełnij formularz

Produkty / Usługi Rekomendowane dla Marketingu Wielopoziomowego (MLM):

KLIENCI
 • livioon-logo
 • nsp-logo2
 • logo
 • wellU_transparent
 • organiclife-logo

PODAJ DANE, ODDZWONIMY: