Partnerzy

Poznaj Naszych Partnerów

W InSee dostarczamy technologię oraz doradzamy w tworzeniu i rozwijaniu biznesów opartych o modele prowizyjne.
Wiemy, że nie można być najlepszym we wszystkim. Dlatego skupiliśmy wokół siebie silnych partnerów biznesowych, ekspertów w swoich dziedzinach. Wszystko po to, abyś mógł jeszcze skuteczniej prowadzić swój biznes.

Lionbridge - Tłumaczenia i Internacjonalizacja

Print

Lionbridge to największa tłumaczeniowa firma na świecie. Oferuje rozwiązania dotyczące tłumaczeń, marketingu online, zarządzania treściami w wielu językach oraz testowania aplikacji, pozwalające klientom skutecznie wprowadzać usługi i produkty na rynek, sprzedawać je i świadczyć związane z nimi wsparcie.

PostNord Fulfilment - Outsourcing Logistyki

postnord-logotype-rgb

PostNord Fulfilment jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań logistycznych dla MLM i e-commerce.
Przy współpracy z klientami opracowuje indywidualne rozwiązania dopasowane do ich specyficznej sytuacji integrując procesy i usprawniając działalność firmy w obszarach fulfilmentu, magazynowania, konfekcjonowania, dystrybucji a także zarządzania zwrotami.

Elżbieta Pełka Creative Services - Agencja PR

Pełka logo

Elżbieta Pełka Creative Services (Pełka 360˚) to Agencja marketingu zintegrowanego, realizująca projekty związane z zarządzaniem marką m.in. tworzenie strategii, analizy rynkowe oraz kampanie reklamowe. Dział PR Agencji specjalizuje się w zakresie m.in. Corporate PR, Brand PR, komunikacji kryzysowej i wewnętrznej, organizacji eventów.

Evenea - Organizacja Eventów

logo

Evenea to internetowa platforma dla organizatorów eventów, wspierająca zarządzanie wydarzeniami poprzez udostępnienie narzędzi m.in. do rejestracji uczestników, przedsprzedaży biletów, wielokanałowej dystrybucji biletów, nawiązywania i utrzymywania kontaktów z uczestnikami, weryfikacji zaproszeń i biletów przed wejściem na wydarzenie.

General Advisors - Rekrutacja i Consulting w MLM / DS

General Advisors Logo

GENERAL ADVISORS jest firmą wyspecjalizowaną w doradztwie personalnym executive search oraz consulting’u dla management’u przedsiębiorstw w branży MLM /DS. Znajduje dla swoich Klientów z tej branży managerów wszystkich szczebli zarządzania na terenie Polski i całej Europy.

Hyper Wallet - Wirtualne Portfele dla Dystrybutorów

hyperwallet

hyperWALLET Systems Inc. jest globalnym dostawcą usług masowej dystrybucji płatności związanych z wynagrodzeniami. Wśród klientów hyperWALLET znajdują się takie firmy jak: Monavie, Forever Living Products czy Organo Gold.

ViewOne - Agencja Interaktywna

viewone

ViewOne to agencja interaktywna zajmująca się profesjonalnym budowaniem wizerunku w Internecie i poza nim. Zespół ViewOne posiada doświadczenie w kompleksowym wsparciu od strony budowy wizerunku dla firm MLM.

DotPay – Płatności Elektroniczne

dotpey

Dotpay, który istnieje na rynku od 2001 roku (do 2008 roku pod nazwą AllPay), jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

GRENKE LEASING - Leasing Systemów Informatycznych

grenke

GRENKELEASING specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczególności sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzętu kserograficznego, fotograficznego, medycznego oraz telekomunikacyjnego.

Serwer SMS - Marketing Mobilny

serwersms

Platforma SerwerSMS.pl jest narzędziem online, wspomagającym szeroko pojęte działania marketingowe. Marketing mobilny i kanał komunikacji poprzez SMS, MMS czy VMS stały się w ostatnich latach doskonałym sposobem na dotarcie do klienta.

InsERT - Producent Oprogramowania Magazynowo-Księgowego

insert - programy dla firm

InsERT S.A. jest krajowym liderem (pod względem liczby sprzedanych licencji) wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm. Od początku działalności sprzedał ponad 500 tys. licencji, wspierając swoimi systemami ponad ćwierć miliona przedsiębiorstw.

Unizeto Technologies - Usługi Certyfikacyjne

Unizeto Technologies - Logo

Unizeto Technologies SA jest uznaną w Polsce i na świecie firmą informatyczną działającą na rynku nieprzerwanie od 1965 r. W 1998 r. utworzyła pierwszy w Polsce publiczny urząd certyfikacji (CERTUM Powszechne Centrum Certyfikacji), świadczące usługi związane z podpisem elektronicznym.

Amazon Web Services - Serwery w Chmurze

amazon

Amazon Web Services to jedna z największych na świecie platform umożliwiających przetwarzanie danych w tzw. chmurze obliczeniowej.

Hetzner - Serwery Dedykowane

hetzner

Hetzner Online to profesjonalny dostawca usług hostingowych i doświadczony operator data center. Od 1997 roku dostarcza klientom indywidualnym i firmowym wysokiej jakości infrastrukturę technologiczną pozostając jedną z największych tego typu firm w Europie Środkowo – Wschodniej.

IT Law Solutions - Zaplecze Prawne dla MLM

itls-logotyp

IT Law Solutions (w skrócie ITLS) to firma zajmująca się Bezpieczeństwem i Ochroną Danych Osobowych oraz rejestracjami baz danych w GIODO – świadczy także usługi outsourcingu ABI.

PODAJ DANE, ODDZWONIMY: