InSee współpracuje z HyperWallet

hyperwallet-cards

InSee współpracuje z HyperWallet

Polska firma została regionalnym Partnerem światowego lidera w dystrybucji prowizji w branży MLM.

Firma InSee zostając Partnerem HyperWallet od tego momentu poszerza portfolio dotychczas oferowanych usług o wirtualny portfel, który jest skierowany do firm i marek działających międzynarodowo lub planujących ekspansję na inne rynki, jednocześnie poszukujących innowacyjnego rozwiązania pozwalającego na efektywną dystrybucję naliczanych prowizji.

– Kontakt z HyperWallet nastąpił dzięki naszej dotychczasowej współpracy z jednym z obecnych Klientów. Przedstawiciele HyperWallet zainteresowali się realizowanymi przez nas projektami dla sektora MLM. Połączenie naszych kompetencji w zakresie wsparcia firm z branży oraz know how światowego lidera w zakresie dystrybucji prowizji skutkował podpisaną przez nas umową o długoletniej współpracy podkreśla Tomasz Kopera, Wiceprezes Zarządu InSee. – Tym samym nasza firma została pierwszym i jedynym jak na razie Partnerem HyperWallet w Polsce – dodaje.

Obecni i potencjalni klienci firmy InSee reprezentujący branże MLM zaczynają się rozrastać nie tylko w skali ogólnopolskiej, ale również inwestując w pojawienie się na nowych rynkach. Dla przypomnienia – dotychczasowe szacunki firmy InSee wskazywały, że poziom wzrostu obrotów tego sektora osiągnie w samym 2014 r. wysoki poziom między 10 a 12%. Istotnym czynnikiem sprzyjającym rozwojowi sektora MLM w Polsce jest inwestycja w najnowsze technologie, wspierające działalność przedsiębiorstw. Tym samym firmy stają przed wyzwaniem dotyczącym efektywnego rozliczania prowizji dla partnerów zaangażowanych w dystrybucję zagranicą. W tym właśnie miejscu pojawia się na rynku firma HyperWallet, która posiada obecnie największe doświadczenie w branży MLM, obsługując w tym zakresie najważniejsze światowe marki.

– Nawiązana współpraca z HyperWallet pozwala nam obecnie na szybkie wdrożenie sprawdzonego na świecie rozwiązania, które wykorzystując globalne doświadczenie naszego Partnera eliminuje często bardzo kosztowy i czasochłonny proces po stronie klientów, którzy są zainteresowani pojawieniem się na zagranicznych rynkach – mówi Tomasz Kopera. – Dzięki podpisanej umowie staniemy się dostawcą pierwszego wyboru w naszym regionie sprawdzonej technologii, która jest niejako transferowana na potrzeby polskich firm – dodaje.

HyperWallet jest globalną marką, która posiada wieloletnie doświadczenie w wsparciu firm z branży MLM. Dotychczas jest Partnerem między innymi takich światowych marek jak: MonaVie, Organo Gold, Scentsy, Isagenix, QNET, Stemtech, ASEA, Forever Living, Origin Pure.

Zobacz inne ostatnio dodane aktualności:

insert certyfikaty

Kolejny etap naszej współpracy z Insert

InSee jako partner wdrożeniowy firmy Insert może się pochwalić kolejnym etapem tej współpracy. Dwóch naszych pracowników, Mariusz Tarnaski oraz Piotr Stankowski, przeszli szkolenie i zdali egzamin z oprogramowania oferowanego przez Insert. czytaj dalej ›

 

KLIENCI
  • livioon-logo
  • nsp-logo2
  • logo
  • wellU_transparent
  • organiclife-logo

PODAJ DANE, ODDZWONIMY: