Oprogramowanie iStruct z wtyczkami umożliwiającymi komunikację SMS

serwersms

Oprogramowanie iStruct z wtyczkami umożliwiającymi komunikację SMS

Platforma SerwerSMS.pl oraz firma InSee, dostawca oprogramowania iStruct służącego do zarządzania siecią sprzedaży, podjęły współpracę w obszarze masowej wysyłki SMS-ów. Tym samym oprogramowanie zostało uzupełnione o dwie wtyczki umożliwiające dystrybucję krótkich wiadomości tekstowych – Moduł SMSingów oraz Moduł Automatycznych Powiadomień.

„Program iStruct ma formę elastycznej platformy zbudowanej modułowo, stwarza to możliwość swobodnego rozszerzenia jej o dowolne funkcjonalności oraz integrację z wieloma systemami zewnętrznymi. Jednym z takich systemów jest SerwerSMS.pl, nasz partner technologiczny zapewniający funkcjonowanie wtyczek do oprogramowania iStruct umożliwiającego komunikację programu z klientami za pośrednictwem krótkich wiadomości tekstowych. Komunikacja to ważny proces biznesowy, dzięki automatyzacji którego jesteśmy w stanie generować realne oszczędności.” – powiedział Tomasz Kopera, Wiceprezes Zarządu InSee Sp. z o.o.

Dzięki Modułowi SMSingów administrator systemu może prowadzić masową wysyłkę wiadomości SMS do użytkowników informując np. o atrakcyjnych promocjach. SMS-y wysyłane z oprogramowania iStruct poprzez moduł SMSingów mogą być personalizowane poprzez umieszczenie w ich treści imion i nazwisk odbiorców. Moduł SMSingów szczególnie ułatwia prowadzenie masowej wysyłki SMS-ów do sieci zagranicznych, ponieważ dynamicznie kalkuluje liczbę SMS-ów do wysłania w zależności prefiksu sieci, w której zarejestrowany jest numer. Ponadto administrator oprogramowania iStruct z włączonym modułem SMS podczas wpisywania treści komunikatu otrzymuje na bieżąco informację o liczbie pozostałych znaków, co pomaga w kontrolowaniu liczby SMS-ów, które otrzymają odbiorcy. W polu nadawcy, zależenie od wybranej opcji, może wyświetlać się numer własny lub losowo wybrany 9-cio cyfrowy numer. Korzystanie z tego rozwiązana ułatwiają szablony wiadomości, które użytkownicy mogą dowolnie definiować, w celu późniejszego wykorzystania.

W ramach Modułu Automatycznych Powiadomień użytkownik administrator uzyskuje możliwość powiadamiania użytkownika o takich akcjach w systemie jak np.:  otrzymanie płatności za zamówienie, wysłanie zamówienia, zmiana danych w profilu, zarejestrowanie nowego użytkownika.

„SMS ze względu na skuteczność, szybkość dostarczenia oraz niski koszt jest medium, które idealnie nadaje się do wykorzystania w usprawnianiu procesów biznesowych. Cieszymy się, że dzięki współpracy z firmą InSee kolejny program został zintegrowany z naszymi modułami umożliwiającymi masową wysyłkę SMS-ów. To dla nas bardzo ważny obszar rynku, pod względem liczby integracji programów  na polskim rynku jesteśmy liderem.” – powiedział Daniel Zawiliński, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, Platforma SerwerSMS.pl

Zobacz inne ostatnio dodane aktualności:

hyperwallet-cards

InSee współpracuje z HyperWallet

Polska firma została regionalnym Partnerem światowego lidera w dystrybucji prowizji w branży MLM. Firma InSee zostając Partnerem HyperWallet od tego momentu poszerza portfolio dotychczas oferowanych usług o wirtualny portfel, który jest czytaj dalej ›

 

KLIENCI
  • livioon-logo
  • nsp-logo2
  • logo
  • wellU_transparent
  • organiclife-logo

PODAJ DANE, ODDZWONIMY: